به دنبال یک جلسه مشاوره رایگان هستید؟شبکه های اجتماعی

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

دسترسی سریع

تبلیغات

یک ماه قبل از کنکور را چگونه باید بگذرانیم؟

یک ماه قبل از کنکور را چگونه باید بگذرانیم؟

 

یک ماه قبل از کنکور را چگونه باید بگذرانیم؟

یک ماه قبل از کنکور را چگونه باید بگذرانیم؟

 

چه کارهایی باید در ماه آخر مانده به کنکور باید انجام دهیم؟

اسم یک ماه آخر مانده به کنکور را  “ماه طلایی کنکوری ها” گذاشتم. چرا که خیلی از بچه ها خسته شدن و علی رغم تلاش های زیادی که در ماه ها و حتی سال های پیش کرده اند، به یک باره همه چیز رو کنار می ذارند. اینجا هر کسی که بیشتر مقاومت کنه و به تلاشش ادامه بده پیروز این مسابقه است. بچه ها هوشیار باشید که ناامیدی در این ماه به شما غلبه نکنه. چرا که این قدم های آخر را باید محکم تر بردارید.

راه حل استفاده حداکثری از ماه طلایی

برنامه ریزی دقیق راه اصلی حل این مسئله است. که این برنامه ریزی بیشتر شامل مرور و تست زدن و بررسی نکات کنکوری و نهایتا جمع بندی میشه. تا یادگیری نکات جدید.

 

نکاتی در مورد چگونگی برنامه ریزی در ماه آخر

دانش آموز هر گروه تحصیلی که هستید، دروسی رو که تاثیر زیادی در جابه جایی رتبه کنکور دارد را بشناسید و در مدت باقیمانده تمرکز بیشتری بر روی این درس ها داشته باشید. برای مثال داوطلبان گروه ریاضی و تجربی، دروس عربی و زبان و برای داوطلبان گروه انسانی، درس ریاضی.

 

شرایط کنکور را در خانه برای خود بازسازی کنید. کنکور های سال های پیش را تحت شرایط مشابه کنکور رشته خودتون امتحان بگیرید. برای مثال اگر کنکور شما صبح برگزار خواهد شد، در همان بازه زمانی کنکور را در خانه شبیه سازی کنید.

 

در هنگام زدن تست های مشابه کنکور سعی کنید تعداد تست های غلط را به حداقل برسانید به یاد داشته باشید تست_های غلط برای شما نمره ی منفی خواهند داشت.

 

زمانی که شبیه سازی کنکور را انجام می دهید، اجازه ندارید اتاق را ترک کنید. چرا که در جلسه کنکور شرایط به همین صورت است. از همین الان تلاش کنید به جو جلسه عادت کنید.

در این ماه ها و هفته های پایانی مراقب سلامتی خود باشید، یک روز بیمار بودن شما مساوی است با از دست دادن یک روز طلایی.

 

 

موفق باشید

گروه مشاوره ای مهندس محجوبه عظیمی

برای دریافت یک جلسه مشاوره ای رایگان اینجا کلیک کنید.

 

 

 

نظرات شمادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


با عضویت در خبرنامه، تازه‌ترین نوشته‌های سایت را در ایمیل‌تان دریافت کنید. برای عضویت نشانی ایمیل خود را وارد کرده و بر روی دکمه عضویت کلیک نمایید.

تمامی حقوق برای {your site} محفوظ می باشد.

طراحی و اجرا : اِدو وب