به دنبال یک جلسه مشاوره رایگان هستید؟شبکه های اجتماعی

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

دسترسی سریع

تبلیغات

چگونه دروسی را که دوست نداریم بخوانیم؟

چگونه دروسی را که دوست نداریم بخوانیم؟

 

چگونه دروسی را که دوست نداریم بخوانیم؟

چگونه دروسی را که دوست نداریم بخوانیم؟

 

سوالات کنکور تشکیل شده از چندین درس متفاوت. که هر دانش آموز در یک سری قوی تر و یک سری ضعیف است. قاعدتا دروسی که ضعیف هستید به خوبی مطالعه نشده اند تا در حال حاضر تبدیل به نقطه ضعف شما شده اند و متعاقبا باعث می شود که شما از اون درس خوشتان نیاید.

بعضی دانش اموزان معتقدند چون که این درس وقتی زیادی نیاز دارند تا در آن قوی شوند و همچنین باید فشار زیادی را تحمل کنند تا یاد بگیرنذ بهتر است این دروس را حذف کنند. در مقاله حذف-یک-درس!-آری-یا-خیر؟ توضیح داده شده است که چرا نباید هیچ درسی حذف شود.

توصیه می شود ابتدا روی این لینک آبی رنگ کلیک کنید و این مقاله رو بخونید سپس ادامه مقاله را بخونید.

 

حذف یک درس! آری یا خیر؟

 

نکاتی که در مطالعه این دروس باید رعایت شوند:

 

  • ۱- در همین درس های خسته کننده، مباحث ساده تر و بعضا جالب وجود داره. بهتره که مطالعه رو از این بخش ها شروع کنید تا به مرور علاقه مند بشید.
  • ۲- اول صبح را با این درس آغاز کنید. ( اگر کتاب ” غورباقه ات را قورت بده ” را خوانده باشید، متوجه خواهید شد که بهتر است سخت ترین کار متعلق به هر روز، اولین کار همان روز باشد.).
  • ۳- مطالعه این درس ها در زمان های خستگی، بی حوصلگی و… اکیدا ممنوع. چرا که بیشتر از اون درس ها متنفر میشید.
  • ۴- شب قبل به مدت ۱۵ دقیقه از مباحث اون درس که قرار است فردا بخوانید، رو خوانی کنید. ( به صورت روزنامه وار نه دقیق). این کار باعث میشود ، فردا صبح با انگیزه و رغبت بیشتری به سراغ این مباحث بروید.

 

تذکر مهم : هر هدف بزرگ، تلاش بزرگ هم می طلبد. و بی شک موانعی بر سر راه شما خواهد بود. رمز موفقیت کنار زدن این موانع است. با وجود اینکه این درس ها رو دوست ندارید اما همین درس ها، پل موفقیت شما به حساب می آیند.

 

موفق باشید

گروه مشاوره ای مهندس محجوبه عظیمی

برای دریافت اولین جلسه مشاوره ای رایگان خود اینجا کلیک کنید.

 

 

نظرات شمادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


با عضویت در خبرنامه، تازه‌ترین نوشته‌های سایت را در ایمیل‌تان دریافت کنید. برای عضویت نشانی ایمیل خود را وارد کرده و بر روی دکمه عضویت کلیک نمایید.

تمامی حقوق برای {your site} محفوظ می باشد.

طراحی و اجرا : اِدو وب