به دنبال یک جلسه مشاوره رایگان هستید؟شبکه های اجتماعی

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

دسترسی سریع

تبلیغات

ویژگی های برنامه ریزی ما

ویژگی های برنامه ریزی ما

برنامه ای که ما برای شما مینویسیم چه ویژگی هایی دارد؟

برای موفقیت در هر کاری باید استراتژی یا برنامه تنظیم کرد. داشتن برنامه اصولی بخصوص برای معقوله کنکور که زمان محدود و حجم کار بالاست، ضروری به نظر می رسد.

 

 

 

هدف‌گذاری کوتاه‌مدت (هفتگی) و بلندمدت

یکی از ویژگی ها گروه مشاوره ای ما که باعث تمایز ما با اکثر گروه ها و موسسات مشاوره ای می شود، داشتن برنامه به صورت هفتگی است. این موضوع بدین معناست که ارتباط ما با دانش آموز به صورت پیوسته برقرار خواهد بود. و با توجه به منابع آموزشی، سرفصل های آزمون های آزمایشی که دانش آموز شرکت می کند و سطح فعلی دانش آموز تعیین می شود. هدف‌گذاری‌های هفتگی در راستای هدف‌گذاری‌های بلندمدت هستند.

 

 

 

منحصربه‌فرد بودن برنامه

هر برنامه باید متناسب با شرایط دانش‌آموز تعیین شود. برای تعین برنامه هر دانش آموز به عوامل متعدد توجه می شود. برای مثال قوی یا ضعیف بودن پایه درسی ، زمان باقیمانده تا کنکور و درس هایی که در آنها به نسبت ضعف عمل کرده است و… . به عبارتی برای همه نسخه یکسان نمیپیچیم.

 

 

 

 

انعطاف‌پذیری برنامه

 

برنامه باید نسبت به اتفاقات ناخواسته و از پیش تعیین‌نشده‌ی خارجی، انعطاف‌پذیر باشد و زمان‌هایی برای جبران تعبیه شده باشند. ضمناً در یک برنامه‌ی اصولی نباید مدت‌زمان مطالعه‌ی هر درس به صورت دقیق تعریف شود. فراموش نکنید که تنها یک ربات از پس اجرای یک برنامه‌ی خشک و دقیق برمی‌آید. پس هر برنامه باید به میزان منطقی انعطاف‌پذیر باشد.

 

 

 

تعادل بین درس‌های متناسب با ضرایب

ساعات مطالعه‌ی درس‌های مختلف در طول هفته باید متناسب با اهمیت (ضرایب کنکور) آن‌ها تنظیم شود و همه‌ی درس‌ها به موازات یکدیگر مطالعه شوند.

 

 

 

مرورهای منظم (روزانه و هفتگی)

یک سیستم مروری باید شامل مرور روزانه، مرور هفتگی و مرور ماهانه باشد که باید در برنامه تعبیه شود.

 

 


یک جلسه کاملا رایگان

 

 آدم تا مشاورش رو نبینه، نمی دونه که باهاش می تونه احساس راحتی کنه یا نه… برای همین جلسه اول که معارفه هست رو رایگان در نظر گرفتیم تا با مشاورتون آشنا شید و بعد اگه خواستید ثبت نامتون رو نهایی کنید… ثبت نام اولیه براتون هیچ هزینه ای نداره


 

ثبت نام اولیه

 

 

ریاضیتجربیانسانیهنرزبان


با عضویت در خبرنامه، تازه‌ترین نوشته‌های سایت را در ایمیل‌تان دریافت کنید. برای عضویت نشانی ایمیل خود را وارد کرده و بر روی دکمه عضویت کلیک نمایید.

تمامی حقوق برای {your site} محفوظ می باشد.

طراحی و اجرا : اِدو وب