به دنبال یک جلسه مشاوره رایگان هستید؟شبکه های اجتماعی

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

دسترسی سریع

تبلیغات

چرا به مشاوره نیاز داریم؟

چرا به مشاوره نیاز داریم؟

 

مشاوره و برنامه ریزی کنکور

مشاوره و برنامه ریزی کنکور

 

 

 

عملکرد سطحی برخی از دانش آموزان می تواند مشکلات جبران ناپذیری ایجاد کند. برخی داوطلبان تا حدی سطحی عمل می کنند که حتی در ساعات خواب خود از افراد موفق پیروی کنند. جالب است بدانید حتی نفرات برتر کنکور در مقدار ساعت خواب خود هیچ شباهتی با یکدیگر ندارند. فارغ از آنکه هر کس خصوصیات منحصر به فرد خود را دارد.  بنابراین پا جای پا گذاشتن افراد موفق در همه شرایط به نفع دانش اموز نخواهد بود.

اینکه یک رتبه برتری کلاس عربی فلان دبیر رفته دلیل نمیشه اگر تو هم بری می تونی درصد بالا عربی بزنی. همچنین باید توجه داشت که در برخی دروس که داوطلب هیچ گونه پایه و استعداد و علاقه ای ندارد، شرکت در کلاس ها پیامدی چیزی جز اتلاف وقت نخواهد داشت .  و یا اگر درس زیست شناسی برای دوست سخت بوده و نتونسته حتی یک تست بزنه دلیل مستحکمی برای کنار گذاشتن کلی این درس برای تو نیست. و یا دیده شده که بچه ها بهم توصیه می کنند درس گسسته رشته ریاضی را نخوانند. در حالی که درست در همان سال سوالات گسسته بسیار ساده طراحی شده بود.

 

توصیه اکید ما این است که از هر کسی مشاوره نگیرید. همین سخن هاست که مسیر زندگی شما را عوض می کند. این در حالی است که تجربیات مشاوره ای در دوره های مختلف رقابتی بنا بر یک اصل اساسی استوار است: 

 

“هیچ کس شبیه دیگری نیست.”

 

اعتقاد ما بر این است که پیچیدن یک نسخه ی کلی برای تمامی داوطلبان کنکور کاری کاملا اشتباه خواهد بود . باید تمامی داوطبان عزیز این را بپذیرند که یک انسان، هرگز قادر نخواهد بود برخی عادات و استعداد های اصلی خودش را دستخوش تغییر نماید.

 

لذا تشخیص این مسئله که کدام کتاب، کدام کلاس، کدام آزمون آزمایشی، چند ساعت مطالعه از هر درس،و… برای داوطلب مورد نظر مناسب تر است، از نکات بسیار مهم و مورد توجه یک مشاور است.

 

موفق باشید

گروه مشاوره ای مهندس محجوبه عظیمی

با ما همراه باشید ما راه را به شما نشان می دهیم.

 

مشاوره و برنامه ریزی کنکور

مشاوره و برنامه ریزی کنکور

 

 

 

 

 

نظرات شمادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


با عضویت در خبرنامه، تازه‌ترین نوشته‌های سایت را در ایمیل‌تان دریافت کنید. برای عضویت نشانی ایمیل خود را وارد کرده و بر روی دکمه عضویت کلیک نمایید.

تمامی حقوق برای {your site} محفوظ می باشد.

طراحی و اجرا : اِدو وب