به دنبال یک جلسه مشاوره رایگان هستید؟شبکه های اجتماعی

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

دسترسی سریع

تبلیغات

دی ماه فرصتی برای جبران و جمع بندی

دی ماه فرصتی برای جبران و جمع بندی

دی ماه فرصتی برای جبران و جمع بندی

دی ماه فرصتی برای جبران و جمع بندی

 

شیوه برنامه ریزی و جمع بندی برای دی ماه

جمع بندی کنکور در دی ماه را دریابید

 

ماه دی با برگزاری امتحانات مدرسه مصادف می شود. به این دوره به چشم یک فرصت مناسب برای جبران عقب ماندگی ها بنگرید. و این فرصت را غنیمت بشمارید

چرا که در این مدت مدارس تعطیل می شوند و شما ۲۴ ساعت شبانه روز را در اختیار دارید و می توانید با یک برنامه ریزی خوب جهش قابل توجهی را تجربه کنید.

با جمع بندی ترم اول چهار ماه آموزشی را ذخیره می کنید. دقت کنید ما داریم از جمع بندی و فراگیری  حدود ۳۰ درصد سوالات کنکور صحبت می کنیم. بنابراین اصلا این دوره را دست کم نگیرید. در این بازه هم برای امتحانات مدرسه درس می خوانید و هم  کنکور. و هم آزمون های آزمایشی تان.

 

خود را از آشفتگی بهمن و اسفند نجات دهید

در ترم دوم از طرفی مباحث  سنگین تر می شود و از طرفی شما باید ترم اول را مرور کنید. اگر دروس ترم اول را  مسلط نباشید به سختی می افتید. جبران عقب ماندگی برایتان سخت خواهد شد.

 

حال و هوای امتحانات دی ماه به درس خواندن شما شتاب می دهد.

اصولا بچه ها در  دی ماه و فصل امتحانات بهتر درس می خوانند چرا که جو مطالعه در مدارس بیشتر از پیش حاکم است. و ناخودآگاه بیشتر درس می خوانند.

 

اینکه چگونه و با چه کیفیتی این دوره را میگذرانید نقش مهمی در موقعیت رقابتی شما دارد، می توانید در آزمون های آزمایشی بعدی از رقبای خود بیشتر جلو بیافتید.

 

نکته مهم: در این دوره موقتا مطالعه دروس پایه را کنار بگذارید. به دو علت: اولا در این مدت دروس پایه در برنامه مطالعاتی تمام آزمون های آزمایشی حذف می شود. ثانیا: فرصت مرور دروس پایه در تعطیلات عید به وجود خواهد آمد.

 

موفق باشید

گروه مشاوره ای کلید کنکور

برای دریافت اولین جلسه مشاوره ای رایگان خود اینجا کلیک کنید.

 

 

 

نظرات شمادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


با عضویت در خبرنامه، تازه‌ترین نوشته‌های سایت را در ایمیل‌تان دریافت کنید. برای عضویت نشانی ایمیل خود را وارد کرده و بر روی دکمه عضویت کلیک نمایید.

تمامی حقوق برای {your site} محفوظ می باشد.

طراحی و اجرا : اِدو وب