به دنبال یک جلسه مشاوره رایگان هستید؟شبکه های اجتماعی

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

دسترسی سریع

تبلیغات

بهترین منابع کمک درسی پایه یازدهم

 بهترین منابع کمک درسی پایه یازدهم

 

 

بهترین منابع کمک درسی پایه یازدهم – کلید کنکور

 

 

 

 

 

 

 

ادبیات

کتاب ” سیر تا پیاز” کتاب کاملی هست و می تونه نیزهاتون را جواب گو باشه. اما اگر می خواهید از صفر شروع کنی به عبارتی فارسیتون ضعیفه کتاب مهر و ماه را توصیه میکنم. درس نامه هاش برای شروع می تونه خیلی مفید باشه. همچنین کتاب نشر الگو به خاطر پاسخ‌نامه‌ی دقیق آن و همچنین پوشش دهی کامل مطالب درسی سر آمد است.

 

دین و زندگی

ویژگی عمده  کتاب دین و زندگی ” خیلی سبز” این است که در این کتاب سعی شده است مشکل پیچیده بودن سوالات مربوط به آیات و روایات در کنکور را حل کند.

دین و زندگی کانون برای بچه های ضعیف تر که قصد قوی شدن در این درس را دارند، پیشنهاد می شود.

 

عربی

کتاب های ” پرسمان عربی گاج” و “میکرو طبقه بندی گاج” در چند سال اخیر خوش درخشیدند.

 

زبان انگلیسی

کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور انتشارات مبتکران از لحاظ  داشتن تست های پوششی برتری داره که این موضوع برای مرور خوبه یعنی اینکه در درس ۲ از درس ۱ هم سوال شده در درس ۳ از درس های ۱و۲ هم سوال شده به همین ترتیب. 

پرسمان گاج هم برای بچه های ضعیف تر تالیف شده با ارائه واژگان دروس به همراه گرامر و ترجمه متون و سوالات امتحانی همراه با پاسخ تشریحی کتاب کاملی محسوب می شود. و کتاب آی کیو انگلیسی گاج برای بچه هایی که می خوان زبان رو بالا بزنن مناسبه. برای تست کتاب سیر تا پیاز انگلیسی گاج” جزو بهترین منابع است.

 

ریاضی (رشته تجربی)

چاپ جدید “کتاب جامع ریاضیات خیلی سبز” با رفع نواقص قبلی تونست سر و گردنی نسبت به بقیه کتاب ها بالاتر بیاد. بگم که این کتاب سطحش بالاست و برای بچه هایی که تازه می خوان از پایه شروع کنن و ریاضی شون خیلی ضعیفه اصلا توصیه نمی شه. برای بچه های ضعیف در درس ریاضی کتاب جامع ریاضیات مهر و ماه مناسبه چون درس نامه هاش خیلی قوی هست. از نظر تست و پاسخ نامه هم خوبه.

 

 

هندسه

خیلی سبز تحلیلی (سمیعی زاده) عالیه

هندسه ۲مبتکران هم با توضیح کامل مباحث هر درس به همراه مثال های فراوان و پاسخ نامه های تشریحی کتاب خوبی است.

 

آمار و احتمال

فار +میکرو گاج (سفید)یانشرالگو

 

حسابان

متاسفانه بچه های رشته با این درس خیلی مشکل دارند اما اگر وقت بیشتری روش بذارن درصد خوبی در کنکور میشه ازش کسب کرد. کتاب ” میکرو گاج(سفید)یکی ازبهترین منابع بازار هست. همچنین کتاب های ” پرسمان حسابان گاج ” و ” سیر تا پیاز حسابان گاج” کتاب های عالی هستند که اولی بیشتر برای امتحانات مدرسه مناسب هست که درسنامه و سوالات تشریحی خوبی داره و دومی تاکیدش بر تست و درسنامه هستش. انتشارات خیلی سبز هم هست که شامل تست و درسنامه میشه.

 

ریاضی و آمار (رشته انسانی)

این درس برای بچه های ریاضی خیلی بااهمیت هست و تاثیر قابل توجهی در رتبه دارد . اگر با این درس مشکل دارید کتاب تست ریاضی و آمار  خیلی سبز خوب است.

 

زیست شناسی

درس زیست شناسی از مهم ترین دروس تجربی هست . و باید با دقت کافی و صرف زمان زیاد مطالعه شود. به دلیل اهمیت این درس، در پست جداگانه ای با نام ” بهترین منابع زیست شناسی” شرح و بحث شده است. برای مطالعه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

بهترین منابع زیست شناسی

 

فیزیک

اگه در این درس هنوز خیلی قوی نشیدید از کتاب کتاب آبی کانون شروع کنید . درسنامه های خلاصه و مفیدی داره برای تست در درس فیزیک گاج نقره ای و خیلی سبز هر دو خوب عمل کردند. نقطه قوت کتاب های خیلی سبز اینکه سعی کرده محیط درس خوندن را شاد کنه و از حالت یکنواختی کم کنند.

 

شیمی

کتاب ” ماجرای من و درسام خیلی سبز” که تشریحی کار کرده و برای شروع بسیار مناسب است. و برای تست کتاب ” خیلی سبز” به خاطر تنوع تست ها برای هر سطحی از دانش آموزان، چه ضعیف و چه قوی و هچنین تالیف یک سری تست ها برای کسانی که خیلی وقت ندارند، پیشنهاد می شود.

 

جغرافیا تاریخ

کتاب درسی منبع جامع و کاملیه و نیازتون را برای کنکور جوابگو هست. برای تست هم کتاب خیلی سبز

 

علوم اجتماعی

کتاب درسی به عنوان کامل ترین منبع و برای تست هم همه کتاب ها در یک سطح عمل کردند و می تونید از همشون استفاده کنید.

 

روانشناسی

ابتدا کتاب درسی برای تست هم خیلی سبز.

 

فلسفه و منطق

ابتدا خوندن عمیق و مفهومی کتاب درسی برای تست هم از کتاب فلسفه و منطق گاج استفاده کنید.

 

 

 

موفق باشید

گروه مشاوره ای مهندس محجوبه عظیمی

 

 

 

 

 

 

نظرات شمادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


با عضویت در خبرنامه، تازه‌ترین نوشته‌های سایت را در ایمیل‌تان دریافت کنید. برای عضویت نشانی ایمیل خود را وارد کرده و بر روی دکمه عضویت کلیک نمایید.

تمامی حقوق برای {your site} محفوظ می باشد.

طراحی و اجرا : اِدو وب