به دنبال یک جلسه مشاوره رایگان هستید؟شبکه های اجتماعی

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

دسترسی سریع

تبلیغات

انگیزه ای برای درس خواندن ندارم،چه کنم؟

انگیزه ای برای درس خواندن ندارم،چه کنم؟

 

 

انگیزه ای برای درس خواندن ندارم چه کنم؟

انگیزه ای برای درس خواندن ندارم چه کنم؟

 

 

 

چگونه برای درس خواندن ایجاد انگیزه کنم؟

ایجاد انگیزه در کنکوری ها

راه‌های ایجاد انگیزه برای درس خواندن

تکنیک ویژه برای ایجاد انگیزه در فرد و رهایی از کسلی و تنبلی

انگیزه درس خواندن ندارم

 

 

بیشتر کنکوری ها پس از مدتی ناامید می شوند و انگیزه خود را از دست می دهند و مدام با خود می گویند، “حجم مطالب بالاست”، “تا الان وقت زیادی تلف کردم”، “نمیرسم همه رو بخونم”، “الان رقبای من جلو افتادند”، “زمان زیادی برایم باقی نمونده.”

افکار این چنینی باعث می شود به طور مکرر انرژی خودتون رو برای درس خوندن از دست بدید. و متاسفانه بعضی دانش آموزان تا جایی پیش می روند که بعضی روزها حتی یک صفحه هم نمیتوانند به طور مفید درس بخوانند.

با ارایه این مقاله می خواهیم به شما کمک کنیم تا در چنین روزهایی به راحتی از این مشکل عبور کنند. پس با ما همراه باشید.

 

 

وقتی خسته می شی یک ربع برای خودت وقت بذار و به این فکر کن همه سختی ها تموم خواهد شد و به زودی نتیجه این تلاش هاتو میتونی ببینی. با تمام وجود منتظر اون روز هیجان انگیز باش.

 

 

 

به این باور برس که حتما حتما موفق خواهی شد. باید **باور** داشته باشی که **می توانی**.

 

 

 

 

خدا را فراموش نکن. شک نکنید خدا به تو کمک می کنه چون در جهتی گام برداشتی که رضایت خدا رو هم دربرداره و بدونید درس خوندن ثواب زیادی داره. از او کمک بخواهید و شروع به مطالعه کنید مطمینا حس مثبت و خوبی خواهید داشت. یادت نره یه قدم سمت خدا بری، خدا صد قدم به سمت تو برمیداره.

 

 

 

دنبال شرایط خاصی نباش. همین الان و در هر کجا هستی شروع کن. نگو “بذارم با فلان کلاس شروع کنم”،” از شنبه شروع می کنم”، “بذارم خونه وقتی ساکت شد”. باید خودت رو با شرایط وفق بدهی و خودت باید بهترین ها رو بسازی.

 

 

 

شرایطی که هم اکنون در آن هستی را بپذیر و با قدرت حرکت کن.

 

 

 

شاید تا به امروز به میزان دلخواه مطالعه نداشتی و در شرایط خاص و دلخواه نیستی یا شاید وقتی که برای مطالعه اختصاص دادی کم بوده و یا برنامه نداشتی، کم کاری کردی و وقت زیادی تلف کردی و…

اما اما از همممیننن لحظه تصمیم بگیر که مسیر برنامه خود را اصلاح کنی و با فراموش کردن گذشته، برای رسیدن به هدفت با قدرت حرکت کنی.

راستی یادت نره در پایان روز از خودت یک ارزیابی بکنی هم مثبت ها و هم منفی ها. اگر عملکردت مثبت بود خیالت راحت میشه و باعث میشه در روزهای بعدی پر انرژی تر ادامه بدی و اگر عملکردت دلخواه نبوده روزهای بعدی میتونی اصلاحش کنی.

 

 

 

موفق باشید

گروه مشاوره ای مهندس محجوبه عظیمی

 

 

 

 

نظرات شمادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


با عضویت در خبرنامه، تازه‌ترین نوشته‌های سایت را در ایمیل‌تان دریافت کنید. برای عضویت نشانی ایمیل خود را وارد کرده و بر روی دکمه عضویت کلیک نمایید.

تمامی حقوق برای {your site} محفوظ می باشد.

طراحی و اجرا : اِدو وب