به دنبال یک جلسه مشاوره رایگان هستید؟شبکه های اجتماعی

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

دسترسی سریع

تبلیغات

از برنامه آزمون عقب افتادم چکارکنم؟

از برنامه آزمون عقب افتادم بایدچکارکنم؟

 

از برنامه آزمون عقب افتادم چه کار کنم؟

از برنامه آزمون عقب افتادم چه کار کنم؟

 

 

با سلام و خسته نباشید؛

امیدوارم تا همین لحظه رو خوب پیش رفته باشید.

سوالات متداول در این روزها این است که از برنامه آزمون عقب افتادم چکارکنم؟

 

 

در جواب این دوستان باید بگم بسته به اینکه مباحث جا افتاده،پیش نیاز فصل های بعدی کتاب درسی باشد یا نباشد،دو راهکار مجزا باید در نظر گرفته شود.

 

۱- اگر مباحث جدید به مباحث قبل مربوط باشد به عبارتی مبحث مورد نیاز شما پیش نیاز مبحث بعدی است، دراین صورت حتما باید عقب افتادگی ها جبران شود برای مثال در درس زبان انگلیسی وقتی گرامر جملات مجهول را یاد میگیرید که جملات معلوم را کاملا فرا گرفته باشید.

 

۲- اما اگر مباحث جدید به مباحث قبلی مرتبط نباشد دراین حالت مبحث جدید باید ملاک مطالعه شما باشد. آزمونهای آزمایشی مرور، درنظرگرفته شده است بنابراین با مطالعه بیشتر میتوان جبران کرد.

این نکته رادرنظرداشته باشیدکه اگر خواندن مباحث قبلی راشروع کنید از آزمونهای جدید باز می مانید و اگر این روند ادامه پیداکند همه ی آزمون ها را بطور کامل ازدست خواهید داد.

 

حال چکارکنیم که ازبرنامه ی آزمون عقب نیفتیم؟

 

از برنامه آزمون عقب افتادم چه کار کنم؟

از برنامه آزمون عقب افتادم چه کار کنم؟

 

 

 

بهترین کار این است که سعی کنید یه مقدار از برنامه ی خودتون جلوتر باشید برای مثال اگر آزمونها هر ۱۴ روز یکبار است شما برای ۱۲ روز برنامه ریزی کنید اگر بتوانید دراین ۱۲روزمطالب راجمع بندی کنید ۲ روز طلایی را برای زدن تستهای ترکیبی و زمان دار دراختیار دارید. که این موضوع شمارا برای آزمون بسیار آماده میکند.

خلاصه بگم؛در این حالت شما هیچ چیز را از دست نمی دید.

 

موضوع مهم دیگراین است که بعد از چند هفته از شروع سال تحصیلی مباحث آزمون ها و حجم درس ها سنگین تر میشود اینجاست که شما باید بتوانید سرعت مطالعه خودتون رو به تدریج افزایش بدید. اگر با همان سرعت قبلی به مطالعه بپردازید، حتما از برنامه عقب میمانید.

 

در کل همیشه سعی کنید قدم به قدم با آزمون ها پیش برید، درحقیقت آزمون ها برنامه های کوتاه مدت هستند که نهایتا منجر به موفقیت بزرگ درکنکور خواهد شد.

 

 

موفق باشید

گروه مشاوره ای مهندس محجوبه عظیمی

ما راه را به شما نشان می دهیم

 

 

 

نظرات شمادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


با عضویت در خبرنامه، تازه‌ترین نوشته‌های سایت را در ایمیل‌تان دریافت کنید. برای عضویت نشانی ایمیل خود را وارد کرده و بر روی دکمه عضویت کلیک نمایید.

تمامی حقوق برای {your site} محفوظ می باشد.

طراحی و اجرا : اِدو وب