به دنبال یک جلسه مشاوره رایگان هستید؟شبکه های اجتماعی

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

دسترسی سریع

تبلیغات

ارزش دروس در گروه هنر

ارزش دروس در گروه هنر

 

ارزش دروس در گروه هنر

ارزش دروس در گروه هنر

ضرایب دروس گروه هنوز

زیر گروه های گروه هنر کدام است؟

 

برای شرکت در کنکور گروه هنر مانند بقیه رشته ها ریاضی، تجربی و انسانی باید مدرک پیش دانشگاهی را کسب کنید. این رشته جز رشته های شناور است. به این معنی که گروه های آزمایشی دیگر هم می توانند در این آزمون شرکت کنند. بچه هایی که رشته ریاضی و فیزیک خوانده اند و کنکور هنر شرکت می کنند اصولا در دروس عمومی قوی تر هستند و اما داوطلبان هنرستانی در دروس اختصاصی. بنابراین دانش آموزان هنرستان اگر بر روی عمومی هم به خوبی اختصاصی ها تمرکز کنند راحت تر می توانند به رتبه دلخواه خود دست پیدا کنند.

 

۱- درس ” درک عمومی هنر” از جمله درس های مهم از لحاظ ارزش رقابتی است. و توجه به این درس می تواند رتبه شما رو به طور قابل توجهی تغییر بده. این درس رو جدی بگیرید و به حذف این درس حتی فکر هم نکنید چرا که در این صورت جبران درصد از دست رفته با دروس دیگر به مراتب مشکل تر است.

۲- دومین درس مشکل ساز و دشوار گروه هنردرس ” خلاقیت تصویری” است. چرا که منبع مطالعاتی مشخص ندارد. ضریب این درس برای رشته موسیقی یک است ولی برای بقیه رشته ها ضریب بالاتری دارد.

۳- اگر طالب یکی از رشته های زیر گروه ۴ هستید (مانند خلاقیت تصویری)، درس ” خلاقیت نمایشی” را جدی بگیرید چرا که در این زیر گروه ضریب ۴ دارد. اما در سایر زیر گروه ها ضریب یک دارد.

۳- همان طور که می دانید بسیاری از رشته های گروه هنر نیمه متمرکز هستند. یعنی داوطلب بایستی علاوه بر آزمون تئوری باید در یک آزمون عملی نیز شرکت کنند. اهمیت این آزمون عملی به مراتب بیش تر از آزمون تئوری است. بنابراین داوطلب باید خود را به طور جدی برای این آزمون عملی آماده کند. رشته هایی مانند: رشته های گروه هنر مانند: ارتباط تصویری، نقاشی، طراحی صنعتی، نوازندگی، موسیقی، گرافیک، کارگردانی تلویزیون، نمایش و …. .

 

تلنگر

وقتی جامعه به افراد موفق می‌گوید نمی‌توانند به هدف خاصی دست یابند، آن‌ها از خود می‌پرسند: جامعه از کجا می‌داند؟! چطور به این نتیجه رسیده است؟! افراد موفق معمولا به تفکر متعارف گوش نمی‌دهند. آن‌ها گله و شکایت نمی‌کنند، چون می‌دانند با شکایت کردن فقط دست‌آوردهای خود را محدود می‌کنند!

 

موفق باشید

گروه مشاوره ای مهندس محجوبه عظیمی

برای دریافت اولین جلسه مشاوره ای رایگان خود اینجا کلیک کنید.

 

 

 

نظرات شمادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


با عضویت در خبرنامه، تازه‌ترین نوشته‌های سایت را در ایمیل‌تان دریافت کنید. برای عضویت نشانی ایمیل خود را وارد کرده و بر روی دکمه عضویت کلیک نمایید.

تمامی حقوق برای {your site} محفوظ می باشد.

طراحی و اجرا : اِدو وب