به دنبال یک جلسه مشاوره رایگان هستید؟شبکه های اجتماعی

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

دسترسی سریع

تبلیغات

ارتباط بین سحرخیزی و بالا ماندن سطح انگیزه

ارتباط بین سحرخیزی و بالا ماندن سطح انگیزه

 

ارتباط بین سحرخیزی و بالا ماندن سطح انگیزه

ارتباط سحرخیزی و بالا ماندن سطح انگیزه

 

حفظ سطح انگیزه با سحرخیزی

چرا افراد سحرخیز باانگیزه تر هستند؟

سحرخیزی چه تاثیری در بالا نگه شدن سطح انگیزه دارد؟

 

اگر شما از جمله کسانی هستید که شب ها بهتر کار می کنید؟شما مقاله زیر را با دقت تررر بخوانید.

نگه داشتن انرژی و انگیزه در سطوح بالا برای بچه های کنکوری نسبتا دشوار است. که با نزدیک شدن به روز کنکور سخت تر هم می شود. در این مقاله یک راهکار کاربردی را مطرح کرده ام که افراد موفق هم به این شیوه عمل می کنند.

به عقیده بسیاری از محققان، بیدار شدن قبل از دیگر افراد خانواده و وقتی که تازه خورشید طلوع کرده است می تواند به بالا نگه داشتن انگیزه شما برای مدت طولانی تری کمک کند.

افراد سحرخیز پرحاصل تر هستند و زندگی هدفمندی دارند. و طبعا پر انرژی و با انگیزه می مانند.

ساعت اولیه روز یکی از کلیدی ترین ساعت های هر روز شما محسوب می شود. در این ساعات بازده شما به صورت فوق العاده ای بالاست. اگر جزو افرادی هستی که بلند شدن از رخت خواب برای او بسیار دشوار است، سعی کنید ساعت های اولیه صبح را به یک دوست خود تبدیل کنید. دوستی که قرار است شما را برای رسیدن به موفقیت یاری دهد.

البته اگر کارهای زیر را هم ( که در ادامه می خوانید)، به زود بیدار شدن خود اضافه کنید می شود گفت شما جزو افراد مصمم و قوی هستید. و موفقیت های بسیاری در انتظار شما خواهد بود. چرا که از بین ۱۰۰ نفر فقط ۲ نفر کارهای زیر را انجام می دهند.

 

از خدا سپاسگذاری کنید

هر روز صبح و قبل از برخاستن از تختخواب، یکی از چیزهایی را که دارید انتخاب و بابت آن از خدا تشکر کنید. به دست هایتان نگاه کنید، چقدر هنرمندانه خلق شده تا بتوانید قلم در دست بگیرید. خیلی ها از این نعمت که برای همه ما عادی شده و هیچ توجهی به آن نمی کنیم، بی بهره هستند. چشم هایتان و اعضای سالم بدنتان. اگر دوست و همراهی دارید. اگر خانه ای دارید که امن باشد. اگر کتابی دارید که بخوانید. و خیلی از چیزهای دیگر که اگر با دقت به اطراف نگاه کنید هزاران هزاران از این نعمت ها را خواهید یافت.

 

قورباغه رو قورت دهید

همه ما روزانه کارهایی داریم که از بقیه برایمان سخت تر است. برای مثال دانش آموزی که در برنامه اش درس های ریاضی- رواشناسی- ادبیات- عربی دارد. و این دانش آموز در درس روانشناسی ضعیف است. این دانش آموز باید روز را با مطالعه درس سختتر (روانشناسی) شروع کند. در واقع اگر شما در ابتدای روز سخت ترین درستان را بخوانید تا آخر روز آرامش بیشتری دارید. چرا که سخت ترین کار اون روز خود را پایان داده اید.

 

 

موفق باشید

گروه مشاوره ای مهندس محجوبه عظیمی

برای دریافت یک جلسه مشاوره ای رایگان کلیک کنید.

 

 

 

نظرات شمادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


با عضویت در خبرنامه، تازه‌ترین نوشته‌های سایت را در ایمیل‌تان دریافت کنید. برای عضویت نشانی ایمیل خود را وارد کرده و بر روی دکمه عضویت کلیک نمایید.

تمامی حقوق برای {your site} محفوظ می باشد.

طراحی و اجرا : اِدو وب